Meditatie op safari
Westerse mensen zijn over het algemeen erg gestrest. Onze geest verkeert in een soort hyperactieve staat. Tijdens vakantie verwachten we meer te ontspannen en plezier te hebben. Het vreemde is echter dat vakanties vaak in de top drie van stressvolle gebeurtenissen worden vermeld. We blijven werken tot vrijdagmiddag en die avond moeten we alles inpakken en in één nacht naar Zuid-Frankrijk rijden.
Of we hebben onze dierbaren maandenlang verwaarloosd voor onze baas en alle klachten en lijden vinden een uitweg tijdens onze vakantie. We gaan maar door en vergeten momenten in de dag te nemen om in contact te zijn met onze innerlijke wereld en even te vertragen.
Natuur
De natuur brengt op de een of andere manier ontspanning voor de meeste mensen, maar niemand lijkt te weten waarom dit zo is. Als je dit effect begrijpt, begin je ook te begrijpen waarom we zo vervreemd zijn van onze vredige, blije essentie. Meditatie gaat over het brengen van diepere ontspanning in ons lichaam en onze geest. Het kan dit doen omdat het bewust focust op het principe dat ons helpt ontspannen wanneer we in de natuur zijn.
Er is niets vaags aan
Het zal je safari-ervaring zeker dieper maken en iedereen kan het doen. Het is in feite heel simpel en zodra je het begrijpt, zul je het je leven lang niet meer vergeten. Er is niets vaags aan. Integendeel, het is ongelooflijk realistisch.